ru | lat | eng


<< Atpakaļ


Ādas aukliņa ar ieliktņiem

Ādas aukliņa ar ieliktņiem
Tendence izgatavot juvelierizstrādājumus ar dabīgo ādu modē ienākusi salīdzinoši nesen, to var datēt kā jaunās tūkstošgades trendu. 
Dotie juvelierdarbi ir salīdzinoši lēti un ļoti praktiski, jo ādas pinuma aukliņa ir izturīga un kalpos ilgus gadus. Pie salīdzinoši zemam izmaksām, šāda veida siksniņa ļauj tajā karināt dažāda lieluma kulonus un piekariņus, krustus un krustiņus, ikonas un ieliktņus, piemeklējot atbilstoša izmēra pīto siksniņu. Tās var nēsāt sievietes, izvēloties apkārtmēru līdz trim milimetriem, kā arī vīrieši, izvēloties apkārtmēru no trim milimetriem.  

Visas izgatavotās ādas auklas ar ielikņiem ir roku darbs, katrs posms ir izgatavots vadoties pēc klienta vēlmēm – tas var būt dažāda garuma, ar dažādām faktūrām un izveidots no zelta vai sudraba. Arī pašu ādas auklu var piemeklēt dažādu biezumu, garumu un krāsu.

Šādu ādas auklu var droši vilkt pāri galvai, bet ja ir vēlme, ir iespējams izgatavot papildu slēdzi atbilstoši auklas biezumam.

Pītās ādas auklas cena sākas no 20 eiro;
Viena ielikņa izgatavošanas darba cena sākas no 25 eiro;
Slēdža izgatavošanas darba cena sākas no 50 eiro.

Savos juvelierizstrādājumos mēs izmantojam tikai dabīgo ādu, kategoriski nepielietojam nekāda veida ādas aizvietotājus vai kaučuku. Mūsu meistari uzskata, ka visi šie materiāli nav pietiekoši izturīgi un kvalitatīvi, tie iederas tikai bižutērijā, jo ir viegli deformējami. Lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti, kompānija Ora Legendo sadarbojas tikai ar uzticamiem ādas un ādas izstrādājumu piegādātājiem, saņemot izturīgus materiālus saviem juvelierizstrādājumiem.