ru | lat | eng


<< Atpakaļ


Ādas aukliņa ar ieliktņiem

Ādas aukliņa ar ieliktņiem
Tendence izgatavot juvelierizstrādājumus ar dabīgo ādu modē ienākusi salīdzinoši nesen, to var datēt kā jaunās tūkstošgades trendu. 
Dotie juvelierdarbi ir salīdzinoši lēti un ļoti praktiski, jo ādas pinuma aukliņa ir izturīga un kalpos ilgus gadus. Pie salīdzinoši zemam izmaksām, šāda veida siksniņa ļauj tajā karināt dažāda lieluma kulonus un piekariņus, krustus un krustiņus, ikonas un ieliktņus, piemeklējot atbilstoša izmēra pīto siksniņu. Tās var nēsāt sievietes, izvēloties apkārtmēru līdz trim milimetriem, kā arī vīrieši, izvēloties apkārtmēru no trim milimetriem.  

   Ādas pītās aukliņas cena sākas no 20 EUR, cena par viena ieliktņa darbu ir no 20 EUR.
Savos juvelierizstrādājumos mēs izmantojam tikai dabīgo ādu, kategoriski nepielietojam nekāda veida ādas aizvietotājus vai kaučuku. Mūsu meistari uzskata, ka visi šie materiāli nav pietiekoši izturīgi un kvalitatīvi, tie iederas tikai bižutērijā, jo ir viegli deformējami. Lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti, kompānija Ora Legendo sadarbojas tikai ar uzticamiem ādas un ādas izstrādājumu piegādātājiem, saņemot izturīgus materiālus saviem juvelierizstrādājumiem.